SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
Náš Facebook:
e-žákovská knížka

vykřičníkChceš si při škole PŘIVYDĚLAT? Tak pojď studovat k nám. Za odvedenou práci při praxi u nás studenti DOSTÁVAJÍ ZAPLACENO! A nejen to, každý žák ZDARMA dostane od školy pracovní oblečení!

Školské poradenské zařízení

více zde  

Aktuální jídelníčky

Školní jídelna na 1.9.-30.9.2021

Junior Club na 24.9.2021
Junior Club na 29.9.2021

Aktuality

Informace související se zahájením školního roku

Žáci I. ročníků se zúčastní zahájení školního roku ve středu 1. září 2021 v 9.00 v sále místního kulturního domu (budova sousedí se střední školou), zde bude žákům sdělena informace týkající se jejich rozdělení do tříd a přidělení třídního učitele. Po sdělení všech zásadních informací vedením školy se všichni přítomní žáci I. ročníků odeberou se svým třídním učitelem do školy na třídnickou hodinu, kde jim budou sděleny všechny další informace související se školní docházkou a zároveň zde proběhne povinné testování žáků na Covid-19.

Žáci vyšších ročníků, kteří mají 1. září 2021 teoretické vyučování (OPS3, KEK3) budou mít zahájení nového školního roku od 9.00 v budově školy se svým třídním učitelem.

Žáci vyšších ročníků, kteří mají 1. září 2021 odborný výcvik (OPS2, TOF3, KMF2, TEK2) budou mít zahájení nového školního roku od 8.00 na příslušném pracovišti odborného výcviku dle učebních oborů se svým kmenovým mistrem.