SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
Náš Facebook:

vykřičníkChceš si při škole PŘIVYDĚLAT? Tak pojď studovat k nám. Za odvedenou práci při praxi u nás studenti DOSTÁVAJÍ ZAPLACENO! A nejen to, každý žák ZDARMA dostane od školy pracovní oblečení!

Školské poradenské zařízení

více zde  

Aktuální jídelníčky

Školní jídelna na 1.10.-31.10.2018

Junior Club na 23.10.2018
Junior Club na 24.10.2018

Aktuality

Pro všechny žáky základních škol...

Pro všechny žáky základních škol...

Blíží se vyhlášení 2. kola přijímacího řízení na naší škole.

Pokud nebudete přijati na střední školu, kam jste se hlásili, zkuste si podat přihlášku v dalších kolech přijímacího řízení k nám. Čekají tu na vás technické, zemědělské a gastro obory, skvělé moderní vybavení a hlavně možnost si při studiu v rámci praxe PŘIVYDĚLAT produktivní prací! A to není vše, naše škola vás ZADARMO vybaví pracovním oblečením. Tak neváhejte a pojďte studovat k nám.

více o oborech na zde