SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
Náš Facebook:
e-žákovská knížka

vykřičníkChceš si při škole PŘIVYDĚLAT? Tak pojď studovat k nám. Za odvedenou práci při praxi u nás studenti DOSTÁVAJÍ ZAPLACENO! A nejen to, každý žák ZDARMA dostane od školy pracovní oblečení!

Školské poradenské zařízení

více zde  

Aktuální jídelníčky

Školní jídelna na 1.9.-30.9.2021

Junior Club na 24.9.2021
Junior Club na 29.9.2021

Aktuality

Exkurze v TON a.s.

   Dne 4. 11. 2014 se žáci oboru Truhlář zúčastnili exkurze do výrobního závodu TON a.s. v Bystřici pod Hostýnem. Tato exkurze Exkurze byla uskutečněna v rámci projektu „Budoucnost nás baví CZ.1.07/1.1.14/01.0039“.

   Po příjezdu jsme si prohlédli vzorkovou prodejnu firmy v Thonetově vile. Po prohlídce vzorkovny byli naši žáci provedeni celým výrobním závodem a v každém jednotlivém výrobním úseku jim byl poskytnut odborný výklad pracovníka TON a.s.

   Žáci viděli a dozvěděli se jak se ručně či strojově ohýbá. Jak a čím se již hotové kusy barví a následně lepí či šroubují. Studenty nejvíce zaujalo jak snadno se dá po předchozí plastifikaci ohýbat bukové dřevo. Jelikož v celém areálu firmy bylo focení přísně zakázáno pod pokutou 100 000 Kč, vyfotili jsme se jen před vchodem do firmy. Těchto pár fotek naleznete v naší fotogalerii či na facebooku.