SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
Náš Facebook:
e-žákovská knížka

vykřičníkChceš si při škole PŘIVYDĚLAT? Tak pojď studovat k nám. Za odvedenou práci při praxi u nás studenti DOSTÁVAJÍ ZAPLACENO! A nejen to, každý žák ZDARMA dostane od školy pracovní oblečení!

Školské poradenské zařízení

více zde  

Aktuální jídelníčky

Školní jídelna na 4.10.-26.10.2021

Junior Club na 25.10. 2021
Junior Club na 26.10.2021

Aktuality

Exkurze Eaton

Dne 15.10.2014 se žáci naší školy, obor elektrikář,  zúčastnili exkurze do výrobního závodu firmy Eaton Elektrotechnika s.r.o v Suchdole nad Lužnicí (www.EatonElektrotechnika.cz). Exkurze ve firmě byla uskutečněna v rámci projektu „Budoucnost nás baví CZ.1.07/1.1.14/01.0039“.

    Eaton Elektrotechnika s.r.o. je výrobce přístrojů pro domovní a průmyslové elektroinstalace, přístrojů pro distribuci elektrické energie a záložních zdrojů patří od dubna roku 2008 do skupiny Eaton Corporation. Významnou součástí společnosti Eaton Elektrotechnika je výrobní závod v Suchdole nad Lužnicí, kde se vyrábějí proudové chrániče, jističe a rozváděčové skříně.
   

    Žáci se při prohlídce závodu seznámili s technologickým postupem a organizací výroby oceloplechových rozváděčových skříní. Postupně zhlédli celou výrobu , a to od zpracování plechových dílů až po finální kompletaci skříní a stříkací linky. Na dalším pracovišti viděli montáž instalačních jističů ,včetně jejich adjustace. Po dobu celé exkurze měli žáci možnost vznášet dotazy k výrobě a organizace výrobního procesu. Více na facebooku nebo v naší fotogalerii.