SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
Náš Facebook:

vykřičníkChceš si při škole PŘIVYDĚLAT? Tak pojď studovat k nám. Za odvedenou práci při praxi u nás studenti DOSTÁVAJÍ ZAPLACENO! A nejen to, každý žák ZDARMA dostane od školy pracovní oblečení!

Školské poradenské zařízení

více zde  

Aktuální jídelníčky

Školní jídelna na 1.4.-30.4.2019

Junior Club na 18.4.2019
Junior Club na 23.4.2019

Aktuality

Beseda Case

   Dne 11.2.2015 se žáci střední školy druhého a třetího  ročníku oboru "Opravářské práce" zúčastnili besedy v rámci aktivity KA06- téma: „Prezentace zemědělské techniky značky CASE“. Besedu vedl zástupce firmy UNIAGRA CZ a.s. Ing. Zahrádka ml.

   Tato odborná beseda stejně jako všechny odborné besedy se skládala ze dvou částí. Části odborné, kde se mohli žáci se zemědělskými stroji této značky fyzicky seznámit a dále pak části teoretické, kde jim byla specifika strojů značky CASE detailněji vysvětlena. Žáci se během odborné části seznámili s traktory CASE IH. Vyzkoušeli si traktor modelové řady Farmall (traktor Farmall 85 A o výkonu 82 koní je vhodný na velké živočišné farmy spolu s čelním nakladačem spojuje sílu s ekonomikou), traktor modelové řady Maxum CVX (traktor Maxxum 130 CVX o výkonu 163 koní vhodný jako univerzální traktor), traktor modelové řady Puma (traktor Puma 160 o výkonu 203 koní vhodný pro základní zpracování půdy, kultivaci, lehčí práce a dopravu), traktor modelové řady MAGNUM CVX (traktor MAGNUM 340 CVX o výkonu 389 koní je klasický těžký traktor vhodný k těžkým polním pracím). Žáci se dozvěděli jaké motory, převodovky a kabiny se používají u jednotlivých modelových řad.

Více v naší fotogalerii nebo na facebooku.