SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
Náš Facebook:

vykřičníkChceš si při škole PŘIVYDĚLAT? Tak pojď studovat k nám. Za odvedenou práci při praxi u nás studenti DOSTÁVAJÍ ZAPLACENO! A nejen to, každý žák ZDARMA dostane od školy pracovní oblečení!

Školské poradenské zařízení

více zde  

Aktuální jídelníčky

Školní jídelna na 1.5.-31.5.2019

Junior Club na 17. 5. 2019
Junior Club na 20. 5. 2019

Aktuality

Beseda DEUTZ-FAHR

   Dne 26.2.2015 se žáci střední školy oboru "Opravářské práce" zúčastnili besedy v rámci aktivity KA06- téma: „Prezentace zemědělské techniky značky DEUTZ-FAHR“. Besedu vedl zástupce firmy GARNEA a.s., Ing. Baštýř ml. Beseda proběhla v rámci projektu "Rozvoj technického vzdělávání v Jihočeském kraji CZ.01.07/1.1.00/44.0007.

   Tato odborná beseda stejně jako všechny odborné besedy se skládala ze dvou částí. Části odborné, kde se mohli žáci se zemědělskými stroji této značky fyzicky seznámit a dále pak části teoretické, kde jim byla specifika strojů značky DEUTZ-FAHR detailněji vysvětlena. Žáci se během odborné části seznámili s traktory jednotlivých výkonnostních řad, vyzkoušeli si malotraktory o výkonu kolem 50 koní a také velké zemědělské traktory o výkonu 200 a více koní. Žáci se dozvěděli jaké motory, převodovky a kabiny se používají u jednotlivých modelových řad.

Více v naší fotogalerii nebo na facebooku.