SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
Náš Facebook:
e-žákovská knížka

vykřičníkChceš si při škole PŘIVYDĚLAT? Tak pojď studovat k nám. Za odvedenou práci při praxi u nás studenti DOSTÁVAJÍ ZAPLACENO! A nejen to, každý žák ZDARMA dostane od školy pracovní oblečení!

Školské poradenské zařízení

více zde  

Aktuální jídelníčky

Školní jídelna na 1.6.-30.6.2022

Junior Club na 1.7.2022
Junior Club na 30.6.2022
Junior Club na 29.6.2022

Aktuality

Nové vybavení pneu dílny

OPVK

 

  Dne 26.05. 2014 bylo v prostorách "pneu dílny" (areál odborného výcviku ) nainstalováno nové pneu-vybavení určené pro žáky oboru Opravářské práce. Inovace proběhla díky projektu "ROZVOJ TECHNICKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ V JIHOČESKÉM KRAJI REGISTRAČNÍ ČÍSLO: CZ.01.07/1.1.00/44.0007".

    Jedná se hlavně o novou zouvačku a vyvažovačku kol pro nákladní automobily, stavební a zemědělské stroje + drobnější doplňkové vybavení s těmito stroji související. Pořízení těchto strojů bylo naplánováno účelově, protože žáci tohoto oboru si mohou osvojit nové dovednosti při výuce oprav kol a zároveň se v praxi seznámit s nejmodernějším vybavením tohoto druhu. Tato technika bude rovněž používána v aktivitách projektu jako jsou např. "Volnočasové aktivity" pro bor Opravářské práce, "Pracovní činnosti", "Projektové dny". 

   Pořízení pneu vybavení posunuje výuku předmětu opět ku předu. Je dílčím krokem k postupné modernizaci všech oborů na škole. Celkovým záměrem je, aby se žáci při výuce setkávali s moderním vybavením, které je běžné v dané době v privátní sféře. Jde o to, aby se žáci svými schopnostmi v praxi co nejvíce uplatnili. Více v naší fotogalerii či na facebooku.