SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
Náš Facebook:

vykřičníkChceš si při škole PŘIVYDĚLAT? Tak pojď studovat k nám. Za odvedenou práci při praxi u nás studenti DOSTÁVAJÍ ZAPLACENO! A nejen to, každý žák ZDARMA dostane od školy pracovní oblečení!

Školské poradenské zařízení

více zde  

Aktuální jídelníčky

Školní jídelna na 3.6-28.6.2019

Junior Club na 20.6.2019
Junior Club na 19.6.2019

Aktuality

beseda s firmou SOME

   Dne 08. 10. 2O14 se žáci naší školy učebního oboru "Opravářské práce" a "Zemědělec - farmář" v počtu 25 zúčastnili praktické besedy, kterou zajišťovala firma SOME z Jindřichova Hradce tematicky zaměřenou na prezentaci strojů prodávané firmou SOME. Beseda se konala v rámci projektu "Rozvoj technického vzdělávání v Jihočeském kraji CZ.01.O7./1.1.00/44:0007“.


   Začátek besedy byl naplánován na osmou hodinu ráno s tím, že byla tematicky rozvržena na dvě části. V první části se žáci naší školy zúčastnili odborného výkladu spojeného s praktickým popisem prezentovaných zemědělských traktorů značky Some a zemědělského pracovního nářadí značky Pottingger. Žáci si mohli do strojů sednout a spojit tak odborný výklad s praktickou zkušeností.


   V druhé části odborné přednášky se mohli žáci naší školy zúčastnit přímo odborné ukázky strojů při práci a to na zemědělských pozemcích, které obhospodařuje zemědělské družstvo Čížkrajíce. Tato praktická ukázka byla opět doplněna o odborný výklad pracovníky firmy SOME. Ukázky se zúčastnili i zemědělští živnostníci z trhosvinenského okolí. Více v naší fotogalerii nebo na facebooku.