SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
Náš Facebook:

vykřičníkChceš si při škole PŘIVYDĚLAT? Tak pojď studovat k nám. Za odvedenou práci při praxi u nás studenti DOSTÁVAJÍ ZAPLACENO! A nejen to, každý žák ZDARMA dostane od školy pracovní oblečení!

Školské poradenské zařízení

více zde  

Aktuální jídelníčky

Školní jídelna na 3.6-28.6.2019

Junior Club na 20.6.2019
Junior Club na 19.6.2019

Aktuality

2. ročník Zemědělské olympiády

  Již třetím rokem se na českobudějovickém výstavišti uskutečnila pod vedením Zemědělského svazu ČR v rámci výstavy Vzdělání a řemeslo jízda zručnosti traktorem s vlekem a druhým rokem Zemědělská olympiáda. Obě zemědělské soutěže byly určeny studentům středních převážně zemědělských škol.

  Veletrh Vzdělání a řemeslo, který nabízí prezentaci středních, vyšších odborných i vysokých škol pro žáky a studenty, se na výstavišti v Českých Budějovicích konal již po dvacáté a Zemědělský svaz se tak má možnost pořádáním soutěží podílet na propagaci zemědělského oboru a propagaci učebních i studijních zemědělských oborů na středních odborných či zemědělských školách.

    Velké gratulace patří vítězům, ale samozřejmě také všech zúčastněním za odvahu a soutěžního ducha. Věříme, že si naši žáci odnesli ze soutěží pěkné zážitky a třeba i nové zkušenosti.

 
Níže výsledková listina: