SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
Náš Facebook:

vykřičníkChceš si při škole PŘIVYDĚLAT? Tak pojď studovat k nám. Za odvedenou práci při praxi u nás studenti DOSTÁVAJÍ ZAPLACENO! A nejen to, každý žák ZDARMA dostane od školy pracovní oblečení!

Školské poradenské zařízení

více zde  

Aktuální jídelníčky

Školní jídelna na 1.10.-31.10.2018

Junior Club na 23.10.2018
Junior Club na 24.10.2018

Aktuality

Exkurze Agro Daňhel Týn nad Vltavou

OPVK

 

   Dne 7. 5. 2014 se žáci naší školy zúčastnili exkurze ve firmě Agro Daňhel Týn nad Vltavou. Akce proběhla v rámci projektu  Rozvoj technického vzdělávání v Jihočeském kraji - CZ.01.O7./1.1.00/44.0007.

  Nová technika, kterou firma předváděla byla velice zajímavá a poučná hlavně proto, že se jednalo o nové technické vymoženosti současné zemědělské techniky. Použití je určeno převážně pro rostlinou výrobu nebo komunální správu. Žáci věnovali předváděcí akci náležitou pozornost a pravidelně se na jednotlivé stroje a zařízení vyptávali. Ke kažému vystavenému exponátu byl proveden odborný výklad, jak po stránce obsluhy tak i veškeré parametry při údržbě a seřízení. Technika, která přichází do provozu u jednotlivých podniků vyžaduje dobře proškolené a manuálně zručné pracovníky. Proto je naším cílem předat žákům co nejvíce poznatků a dovedností, aby získali co nejlepší kvalifikaci.

  Tato exkurze určitě přispěla k rozšíření obzoru a pohledu na nové technologie. V neposlední řadě se žáci seznámili s nejnovějšími traktory, které musí již splňovat ekologické normy v rámci EU. Více z akce v naší fotogalerii nebo na facebooku.