SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
Náš Facebook:

vykřičníkChceš si při škole PŘIVYDĚLAT? Tak pojď studovat k nám. Za odvedenou práci při praxi u nás studenti DOSTÁVAJÍ ZAPLACENO! A nejen to, každý žák ZDARMA dostane od školy pracovní oblečení!

Školské poradenské zařízení

více zde  

Aktuální jídelníčky

Školní jídelna na 11.2-28.22019

Junior Club na 18.2.2019
Junior Club na 15.2.2019

Aktuality

Hobby jaro 2014

OPVK

 

   Dne 16. 5. 2014 se žáci naší školy zúčastnili jarní výstavy Hobby České Budějovice. Akce proběhla v rámci projektu  Rozvoj technického vzdělávání v Jihočeském kraji - CZ.01.O7./1.1.00/44.0007.

    Výstava Hobby každoročně přináší přehlídku nejnovějších trendů, které se uplatní v širokém odvětví oborů. Tato výstava byla přehlídkou strojů a malé i velké zahradní techniky. K vidění bylo nepřeberné množství nářadí, zařízení pro odpočinek a zahradu, rostliny, semena, přehlídka stavebnictví, truhlářství či malířství, vátápěcí technika a klimatizace, ekologie, komunální a úklidová technika. Dále zde bylo možné shlédnout i vybavení bytu, domácích spotřebičů jak na vaření, tak i na úklid, sportovní vybavení a pomůcky pro chovatele nebo modeláře. I přes nepřízeň počasí navštívilo výstavu velké množství zájemců, kteří se těmto aktivitám věnují.

    Žáci si se zaujetím prohldli celou výstavní plochu. V jednotlivých stáncích si bylo možno i některé zajímavé pomůcky nebo předměty zakoupit. Nejvíce se prodávaly sazenice rostlin nebo semena. Zájem vyvolala velmi rozmanitá malá mechanizace, které bylo zde bylo velké množství. Více v naší fotogalerii či na facebooku.