SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
Náš Facebook:

vykřičníkChceš si při škole PŘIVYDĚLAT? Tak pojď studovat k nám. Za odvedenou práci při praxi u nás studenti DOSTÁVAJÍ ZAPLACENO! A nejen to, každý žák ZDARMA dostane od školy pracovní oblečení!

Školské poradenské zařízení

více zde  

Aktuální jídelníčky

Školní jídelna na 1.5.-31.5.2019

Junior Club na 17. 5. 2019
Junior Club na 20. 5. 2019

Aktuality

Hobby jaro 2014

OPVK

 

   Dne 16. 5. 2014 se žáci naší školy zúčastnili jarní výstavy Hobby České Budějovice. Akce proběhla v rámci projektu  Rozvoj technického vzdělávání v Jihočeském kraji - CZ.01.O7./1.1.00/44.0007.

    Výstava Hobby každoročně přináší přehlídku nejnovějších trendů, které se uplatní v širokém odvětví oborů. Tato výstava byla přehlídkou strojů a malé i velké zahradní techniky. K vidění bylo nepřeberné množství nářadí, zařízení pro odpočinek a zahradu, rostliny, semena, přehlídka stavebnictví, truhlářství či malířství, vátápěcí technika a klimatizace, ekologie, komunální a úklidová technika. Dále zde bylo možné shlédnout i vybavení bytu, domácích spotřebičů jak na vaření, tak i na úklid, sportovní vybavení a pomůcky pro chovatele nebo modeláře. I přes nepřízeň počasí navštívilo výstavu velké množství zájemců, kteří se těmto aktivitám věnují.

    Žáci si se zaujetím prohldli celou výstavní plochu. V jednotlivých stáncích si bylo možno i některé zajímavé pomůcky nebo předměty zakoupit. Nejvíce se prodávaly sazenice rostlin nebo semena. Zájem vyvolala velmi rozmanitá malá mechanizace, které bylo zde bylo velké množství. Více v naší fotogalerii či na facebooku.