SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
Náš Facebook:

vykřičníkChceš si při škole PŘIVYDĚLAT? Tak pojď studovat k nám. Za odvedenou práci při praxi u nás studenti DOSTÁVAJÍ ZAPLACENO! A nejen to, každý žák ZDARMA dostane od školy pracovní oblečení!

Školské poradenské zařízení

více zde  

Aktuální jídelníčky

Školní jídelna na 1.5.-31.5.2019

Junior Club na 17. 5. 2019
Junior Club na 20. 5. 2019

Aktuality

Exkurze IMPREGNACE Soběslav s.r.o.

OPVK

 

    Dne 16. 4. 2014 se naši žáci zúčastnili exkurze v dřevařském průmyslu v rámci projektu "Budoucnost nás baví". Společnost Impregnace Soběslav s.r.o. je firmou působící v oblasti dřevozpracujícího průmyslu a svým výrobním programem se specializuje zejména na výrobu a tlakovou impregnaci dřevěných sloupů a pražců pro přední energetické, telekomunikační společnosti a železniční dráhy. Svou činnost v oblasti impregnace doplňuje o výrobu palisád pro potřeby zejména zahradní architektury.

   Nejprve žáci shlédli manipulační plochu závodu, kde se skladují a suší nenaimpregnované pražce a sloupy předtím, než se mohou impregnovat. Poté procházeli jednotlivými přípravnými operacemi až po samotnou impregnaci v tlakových tancích, kde se dozvěděli o impregnačních prostředcích a technologiích pro impregnaci dřeva. Více v naší fotogalerii či na facebooku.