SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
Náš Facebook:

vykřičníkChceš si při škole PŘIVYDĚLAT? Tak pojď studovat k nám. Za odvedenou práci při praxi u nás studenti DOSTÁVAJÍ ZAPLACENO! A nejen to, každý žák ZDARMA dostane od školy pracovní oblečení!

Školské poradenské zařízení

více zde  

Aktuální jídelníčky

Školní jídelna na 1.5.-31.5.2019

Junior Club na 27.5.2019
Junior Club na 24.5.2019

Aktuality

TECHAGRO 2014

OPVK

 

   Dne 1.4.2O14 se žáci naší školy, učebních oborů opravářské práce a zemědělec - farmář, zúčastnili exkurze na největší zemědělský veletrh ve střední Evropě v Brně pod názvem „TECHAGRO“. Exkurze se uskutečnila v rámci projektu „Rozvoj technického vzdělávání v Jihočeském kraji CZ.01.O7./1.1.00/44:0007“.

    Spolu s našimi žáky se v rámci projektu zúčastnili i vybraní žáci základních škol v Trhových Svinech, Horní Stropnici a Nových Hradech.
Techagro 2014 patří mezi největší zemědělské veletrhy ve střední Evropě. Zemědělská technika je zde představována na zhruba 70 tisících čtverečních metrech výstavní plochy. Představují se zde nejnovější trendy zemědělské technologie a vystavuje se zde zemědělská technika, která má působnost v České Republice. Vysoký podíl zahraniční účasti představují i vystavovatelé z téměř 40 zemí.

    Výstavu provází bohatý doprovodný program s aktuálními tématy v odvětví zemědělství za účasti významných osobností.
Tato exkurze určitě přispěla k rozšíření obzoru a pohledu na nové technologie používané v zemědělské prvovýrobě. Přínosná a poučná výstava byla hlavně v pohledu jakým obrovským tempem probíhá vývoj a výzkum nové zemědělské techniky.
Více na našem facebooku nebo v naší fotogalerii.