SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
Náš Facebook:

vykřičníkChceš si při škole PŘIVYDĚLAT? Tak pojď studovat k nám. Za odvedenou práci při praxi u nás studenti DOSTÁVAJÍ ZAPLACENO! A nejen to, každý žák ZDARMA dostane od školy pracovní oblečení!

Školské poradenské zařízení

více zde  

Aktuální jídelníčky

Školní jídelna na 1.5.-31.5.2019

Junior Club na 27.5.2019
Junior Club na 24.5.2019

Aktuality

Exkurze NEMA

   OPVK

 

   Dne 3. 4. 2014 se naši žáci zúčastnili exkurze v dřevařském průmyslovém závodě NEMA v rámci projektu "Budoucnost nás baví". Výrobní činnosti společnosti NEMA jsou navrhování a výroba dřevostaveb jak srubového tak sendvičového typu včetně výroby krovů. Součástí firmy je i závod na pořez kulatiny na rámových a pásových pilách.

   Ing. Jan Nemrava provedl žáky po jednotlivých výrobních úsecích. Nejprve žáci navštívili projekci dřevostaveb, kde jme byli seznámeni s navrhováním domů v různých grafických programech a typovým složením několika sendvičových konstrukcí. Poté jsme zavítali do výrobní linky montovaných dřevěných domků sendvičové konstrukce s přidruženou výrobou vazníků. Následně jsme se přesunuli do výroby srubových domů a krovů kde studenti mohli vidět výrobu srubových dílců na CNC stroji K2. Odtud jsme se přesunuli do pobočky v Olešnici, kde jsme byli provedeni po pilařské části závodu, včetně přidružené truhlárny. Více v naší fotogalerii či na našem facebooku.