SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
Náš Facebook:

vykřičníkChceš si při škole PŘIVYDĚLAT? Tak pojď studovat k nám. Za odvedenou práci při praxi u nás studenti DOSTÁVAJÍ ZAPLACENO! A nejen to, každý žák ZDARMA dostane od školy pracovní oblečení!

Školské poradenské zařízení

více zde  

Aktuální jídelníčky

Školní jídelna na 3.6-28.6.2019

Junior Club na 20.6.2019
Junior Club na 19.6.2019

Aktuality

Makro kuchařský pětiboj 2014

    V pátek 4. dubna se žáci naší školy oboru Kuchař-číšník v rámci 2. Makro Kuchařského pětiboje zúčastnili dovednostní kuchařské soutěže. Toto oblastní kolo soutěže proběhlo v areálu obchodního komplexu Makro v Českých Budějovicích.

    U každého zúčastněného žáka se měřil čas, který soutěžící ke splnění zadaných úkolů potřeboval a zároveň se bodovala kvalita zpracovaných potravin.

    Tabulka s pořadím jednotlivých soutěžících dostatečně vypovídá o celkové úspěšnosti přihlášených škol do oblastního kola soutěže.

   Nejlépe se umístili žáci SŠ a VOŠ cestovního ruchu, České Budějovice, celkově na 2. místě skončili žáci naší školy – tzn. SOŠ a SOU Trhové Sviny, o 3. a 4. místo mezi sebou vyrovnaně bojovali žáci škol Gymnázium, SOŠ ekonomická a SOU, Kaplice a SOŠ zdravotnická a SOU, Český Krumlov.

    Našim žákům i všem zúčastněným soutěžícím z ostatních škol patří dík za účast, prokázání odborných dovedností a vytvoření příjemné soutěžní atmosféry. Nezapomeňte navštívit také fotogalerii či náš facebook.

 

Tabulka výsledků