SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
Náš Facebook:
e-žákovská knížka

vykřičníkChceš si při škole PŘIVYDĚLAT? Tak pojď studovat k nám. Za odvedenou práci při praxi u nás studenti DOSTÁVAJÍ ZAPLACENO! A nejen to, každý žák ZDARMA dostane od školy pracovní oblečení!

Školské poradenské zařízení

více zde  

Aktuální jídelníčky

Školní jídelna na 4.10.-26.10.2021

Junior Club na 25.10. 2021
Junior Club na 26.10.2021

Aktuality

Provoz školy od 24. 5. 2021

   Od 24. 5. 2021 (začíná se lichým týdnem) je umožněna osobní přítomnost všech žáků bez rotací jak na odborném výcviku, tak v  teoretickém vyučování. Domov mládeže bude v provozu až do konce školního roku od pondělí do pátku. Podmínkou osobní přítomnosti žáků je zakrytí dýchacích cest a negativní antigenní test na COVID-19 prováděný 1x týdně. Žáci mající v pondělí odborný výcvik se dostaví v pondělí před 8. hodinou ranní na svá odborná pracoviště, kde budou otestováni a teprve poté, v případě negativního testu, se ubytují na domově mládeže.

   Žáci mající v pondělí teoretické vyučování se dostaví podle rozvrhu hodin do školy a podle rozpisu umístěného na nástěnce suplování se shromáždí ve třídách, kde proběhne antigenní testování. Teprve poté, v případě negativního testu, se ubytují na domově mládeže a výuka bude od další vyučovací hodiny pokračovat podle platného rozvrhu hodin.