SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
Náš Facebook:

vykřičníkChceš si při škole PŘIVYDĚLAT? Tak pojď studovat k nám. Za odvedenou práci při praxi u nás studenti DOSTÁVAJÍ ZAPLACENO! A nejen to, každý žák ZDARMA dostane od školy pracovní oblečení!

Školské poradenské zařízení

více zde  

Aktuální jídelníčky

Školní jídelna na 1.5.-31.5.2019

Junior Club na 27.5.2019
Junior Club na 24.5.2019

Aktuality

Vzdělání a řemeslo

Naše škola a její žáci prezentovali své umění v Českých Budějovicích a Rakousku. V Českých Budějovicích se představil obor Kuchař - číšník, Umělecký kovář a Truhlář. Žáci oboru Truhlář se zúčastnili oblastní truhlářské soutěže, na které naší škole rozhodně ostudu neudělali. Žáci obru Kuchař - číšník návštěvníkům nabídli pohled do kuchyně a přípravu dezertů a míchání nápojů - vše bylo součástí ochutnávky. Poslední obor, který se představil v Č. Budějovicích, ale také i v Rakousku ukázal co kovářské řemeslo obnáší. Více v naší fotogalerii.