SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
Náš Facebook:

vykřičníkChceš si při škole PŘIVYDĚLAT? Tak pojď studovat k nám. Za odvedenou práci při praxi u nás studenti DOSTÁVAJÍ ZAPLACENO! A nejen to, každý žák ZDARMA dostane od školy pracovní oblečení!

Školské poradenské zařízení

více zde  

Aktuální jídelníčky

Školní jídelna na 1.5.-31.5.2019

Junior Club na 27.5.2019
Junior Club na 24.5.2019

Aktuality

Školení s firmou Jub, Storch a Chemolak

   Dne 27. 1. 2014 od 8.00 hod. proběhla v budově SOŠ a SOU v Trhových Svinech prezentace firem JUB, Storch a Chemolak, které se zúčastnili žáci naší školy (obor Malíř) společně s učiteli odborného výcviku, soukromně podnikající osoby v oboru malířství a zástupci firem.

   Tuto prezentaci připravil pan Karel Malák se zástupci SOŠ a SOU v Trhových Svinech. Na předváděcí akci se žáci školy a zástupci z řad živnostníků seznámili s novými dekoračními technikami, jak pro malířské, tak i natěračské práce. Zástupci firmy JUB prezentovali nové materiály, dekorační techniky a strukturované omítky.

   Firma Storch prezentovala své výrobky pro malířské a lakýrnické práce. Účastníci byli seznámeni s novými druhy malířských válců, štětců a ostatních pomůcek, které se používají k malířským a lakýrnickým pracím.

   Firma Chemolak sídlící na Slovensku propagovala natěračské materiály, syntetické, epoxidové a polyuretanové nátěrové hmoty, jejich použití v praxi, ředění, tužení  a aplikaci na různých materiálech. Závěrem firma JUB uspořádala pro žáky a zástupce odborníků z praxe bohatou tombolu o materiály a pomůcky z jejich nabídky. Nezapomeňte navštívit také naši fotogalerii.