SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
Náš Facebook:

vykřičníkChceš si při škole PŘIVYDĚLAT? Tak pojď studovat k nám. Za odvedenou práci při praxi u nás studenti DOSTÁVAJÍ ZAPLACENO! A nejen to, každý žák ZDARMA dostane od školy pracovní oblečení!

Školské poradenské zařízení

více zde  

Aktuální jídelníčky

Školní jídelna na 3.6-28.6.2019

Aktuality

Umělecký kovář, zámečník, pasíř

Pokud k tomu ještě končíš základní školu a uvažuješ, kam dál – nechceš se stát uměleckým kovářem?

Kovářství odjakživa bylo a dosud je zvláštní řemeslo. Kromě zručnosti se zde uplatní tvořivost, nápaditost a estetické cítění. V rámci tohoto učebního oboru bys tyto schopnosti mohl na naší škole rozvinout pod vedením zkušených kovářských mistrů, aby ses jednou sám stal vyhledávaným odborníkem.

V rámci výuky si budeš moci během studia udělat svářečský kurz (svařování elektrickým obloukem; výuka bude prováděna podle osnovy pro základní kurz svařování ZK 111 1.1 vydanou Českou svářečskou společností ANB).

S laskavým svolením firmy Umělecké kovářství KOV-BOYS uveřejňujeme v části GALERIE několik fotografií jejich kovářských prací. Je na nich znát jedinečnost kovářských výrobků, každý kus je originální práce, ze které lze vyčíst rukopis kováře.

 Pokud jsme vzbudili Tvůj zájem, zavolej přímo řediteli naší školy ing. Kalenovi, tel. 777 159 266 nebo napiš svůj dotaz na mail souts@souts. cz.