SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
Náš Facebook:

vykřičníkChceš si při škole PŘIVYDĚLAT? Tak pojď studovat k nám. Za odvedenou práci při praxi u nás studenti DOSTÁVAJÍ ZAPLACENO! A nejen to, každý žák ZDARMA dostane od školy pracovní oblečení!

Školské poradenské zařízení

více zde  

Aktuální jídelníčky

Školní jídelna na 1.4.-30.4.2019

Junior Club na 24.4.2019
Junior Club na 25.4.2019

Aktuality

Exkurze Ampér 2013

OPVK

   Dne 21.3.2013 žáci SOŠ a SOU Trhové Sviny v rámci projektu „Budoucnost nás baví“ navštívili mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky, automatizace a komunikace Amper 2013 Brno.

   V průběhu prohlídky žáci v hale P obdivovali techniku z oblasti elektroinstalačních zařízení, inteligentní elektroinstalace, domovní komunikace, elektroniky a elektrotechniky. V tomto pavilonu měli také expozici firmy spadající do kategorie pohony, výkonová elektronika, napájecí soustavy, vodiče a kabely. Zájem vzbudili i vystavovatelé z oboru osvětlovací techniky: světelné zdroje, svítidla a přístroje, příslušenství a služby v oblasti osvětlení.

   V hale V se seznámili s aktuálními příležitostmi a trendy v oborech automatizace, měření a regulace. V hojném počtu zde byla zastoupená technika pro automatizaci, řízení a regulaci, programovatelné automaty (PLC) a jejich příslušenství, mikrosystémy, roboty, automaty a manipulátory, platební a pokladní systémy a jiné.

   V hale F navštívili žáci prezentaci firem v oboru elektronické součástky a moduly. Jak to na výstavě vypadalo a co nejvíce naše žáky zaujalo se dozvíte z naší fotogalerie nebo facebooku.