SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny
SŠ Trhové Sviny

Organizace školního roku

 

Přehled plánovaných akcí ve 2. pololetí školního roku 2018/2019

 

Exkurze - průběžně dle plánu exkurzí

 

1.2. (pá) - jednodenní pololetní prázdniny

4.-10.2. - jarní prázdniny

5.2. (Út) - rozhodnutí o přijetí ke studiu v 1.kole u oboru Umělecký kovář  a zámečník, pasíř

16.4. (Út) - 14.45 - čtvrtletní klasifikační pedagogická rada

17.4. (St) - poslední den pro odevzdání samostatné odborné práce žáky oboru Umělecký kovář a zámečník, pasíř

18.-19.4 (Čt a Pá - státní svátek) - velikonoční prázdniny

22.4. (Po) - rozhodnutí o přijetí ke studiu

25.4. (Čt) - 15.00-17.00 schůzka s rodiči žáků

1.5. (St) - státní svátek

3.5. (Pá) - poslední den pro odevzdání samostatné odborné práce žáky oboru Kuchař-číšník

8.5. (St) - státní svátek

10.5. (Pá) - uzavření a zapsání známek žákům 3.ročníku oboru Umělecký kovář a zámečník, pasíř

14.5. (Út) - 9.35 hod. klasifikační porada pro 3.ročník oboru Umělecký kovář a zámečník, pasíř

17.5. (Pá) - datum výdeje vysvědčení pro 3.ročník oboru Umělecký kovář a zámečník, pasíř

20.5.(Po) - písemná část závěrečných zkoušek pro učební obor Umělecký kovář a zámečník, pasíř

21.5.-17.6. - praktická část závěrečných zkoušek pro učební obor Umělecký kovář a zámečník, pasíř

24.5. (Pá) - uzavření a zapsání známek žákům 3.ročníků ostatních oborů

28.5. (Út) - 14.45 hod. klasifikační porada pro 3.ročníky ostatních oborů

31.5. (Pá) - datum výdeje vysvědčení pro 3.ročníky ostatních učebních oborů

3.6. (Po) - písemná část závěrečných zkoušek pro ostatní učební obory

3.6. (Po) - ředitelské volno pro třídy mající tento den teoretické vyučování kromě 3.ročníků

4.-13.6. - praktická část závěrečných zkoušek pro ostatní učební obory dle rozpisu

14.6. (Pá) - uzavření známek žákům F1 a F2

18.6. (Út) - 14.45 hod. klasifikační porada pro žáky F1 a F2

19.-25.6. - ústní část závěrečných zkoušek pro učební obory dle rozpisu

21.6. (Pá) - výdej vysvědčení žákům F1 a F2

21.6. (Pá) - uzavření a zapsání známek u zbývajících tříd

25.6. (Út) - 13.00 hod. pololetní klasifikační porada zbývajících tříd

26.6. (St) - 10.00 hodin - slavnostní předání výučních listů na MěÚ Trhové Sviny

28.6. (Pá) - výdej vysvědčení

28.6. (Pá) - od 13.00 hodin setkání zaměstnanců v restauraci Junior